Zayıflama Kemeri Kullananlar

Zayıflama Kemeri KullananlarZayıflamak ve sağlıklı bir hayata kavuşmak neredeyse herkesin ortak hedefi. Zayıflamak için öncelikli olarak bir hedef koymalı ardından düzenli bir diyet ve egzersiz programı belirlemek gerekiyor. Tüm bunların yanında ek bazı ekipmanlar ile kilo vermek daha kolay hale getirilebilir. Bunlardan bir tanesi de tüm dünyada sıkça kullanılan zayıflama kemeri. Zayıflama kemerinin temeli hareketsiz kaldığınız anları da değerlendirip en azından o bölgede bölgesel incelmeyi sağlamaktır. Bu sayede spor yapıp geldiğinizde bilgisayar başında geçireceğiniz yarım saati veya bir saati değerlendirip bel ve karın bölgesindeki yağ kütlelerini parçalamak zayıflamak için oldukça etkili bir adım olacaktır.

Zayıflama kemeri belirli aralıklarda ve sıklıkta titreşimler göndererek kullanıldığı bölgeyi hızla hareket ettirerek o bölgeyi çalıştırır ve.. bu da ilk aşamada yağ dokularının parçalanmasını sağlar. Bu sayede spor yaparken bu bölgedeki incelme ve zayıflama daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Zayıflama kemeri bilinenin aksine yalnızca bel ve karın bölgesinde değil, kalça, üst bacak, sırt ve yanlarda da kullanılabiliyor. Bu durum elbette ki kullanılan zayıflama kemeri modeline göre değişiklik göstermektedir.

Zayıflama kemeri tek başına kullanıldığında mucize yaratıp zayıflamayı sağlamaz. Bu yüzden mutlaka egzersiz yapılmalı ve beslenme programı hazırlanarak bu düzen sağlanmalı ve yardımcı öğe olabilmesi için zayıflama kemeri tüm bunlardan sonra kullanılmalıdır. Zayıflamak isteyenler için bu kemer ne gibi faydalar sağlar merak ediyorsanız;

  • Hareketsiz anlarınızda istediğiniz bölgede çalışarak o bölgenin çalışmasını sağlar.
  • Bölgesel yağ dokularını parçalayarak yapılacak olan spor ile bölgenin daha hızlı incelmesini sağlar
  • Düzenli kullanıldığında (bir kullanımda en az 20 dk) bölgesel etkisi gözlemlenmiştir.
  • Selülit oluşumunu engeller ve var olan selülitlerin giderilmesine yardımcı olur.
  • Sarkmaların kısa sürede toparlanmasında spor ile birlikte etkilidir.

 

Zayıflama Kemeri Fiyatları

Piyasada pek çok farklı markanın bu tarzda ürettiği kemerler bulunmakta. Bu kemerlerin ortalama fiyatı 39 TL ile 99 TL arasındadır. Bu fiyat değişikliğinde ise kemerde kullanılan mekanizmanın ve dış yüzeyinde kullanılan malzemenin kalitesi büyük önem taşımaktadır.

 

Zayıflama Kemeri Kullananlar ve Yorumları

Zehra: Reklamlarından görüp aldığım bu kemeri uzun süre kullanamıyorum. Çok fazla kaşıntıya ve terlemeye sebep oldu. Belki kaşıntı olmasaydı daha uzun süre kullanabilirdim ve zayıflamaya etkisi daha fazla olabilirdi.

Ahmet: Düzenli spor yapan birisiyim, bu yüzden çok fazla etkili mi bilmiyorum ama uzun süre bilgisayar başında çalıştığım için belirli saat aralığında zayıflama kemeri kullandığımda o bölgedeki kasların çalıştığını fark ettim. Bence tek başına yeterli olmasa da yararlı bir ürün.

Razice: Spor yapmıyorum ama bir diyet programım var. Bunun yanında da ev işleri yaparken basen bölgemde sıkça kullandım. Selülitler için bir yorum yapamam ama bölgesel incelme sağladı. Zayıflama kemeri alma sebebim de zaten buydu. Memnun kaldım, tavsiye edebilirim.

Bu yazı da ilginizi çekebilir:  Zayıflama Bandı Gerçekten Zayıflatır mı?

Zayıflama kemeri ile ilgili verdiğimiz genel bilgilerden sonra tamamen objektif kullanıcı yorumlarını da sizlerle paylaşmaya çalıştık. Tüm bunlardan hareketle öncelikle şunu tekrar hatırlatalım. Zayıflama kemeri incelme sağlamanıza yardımcı olan faydalı bir zayıflama aleti olmakla birlikte tek başına istenilen sonucu vermez! Bunun için beslenmenize ve egzersizlerinize özen göstermelisiniz. Bunlara ek olarak zayıflama kemeri kullandığınızda asıl etkiyi o zaman görebilmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Zayıflama Yöntemleri nelerdir başlıklı makalemizde En Kolay Zayıflama Yöntemleri nelerdir, Kolay Zayıflama ve Kolay Zayıflamak İçin Neler Yapmak Gerekir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz