Zayıflama Hikayesi

Zayıflama HikayesiFazla kilolarından rahatsız olan insanların sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmeleri için birçok diyet programı ve önerilerde bulunduğumuz sayfamızda sizlerin de motive olmasını sağlamak adına bir zayıflama hikayesi paylaşacağız. Oldukça sıkıntılı dönemler yaşayan ancak hiçbir zaman pes etmeden istediği görünüme kavuşana kadar çabalayan ve sonunda hakedip kazanan Meral Hanım’ın zayıflama hikayesi bu yolda olanlar için bir ilham kaynağı olacaktır. 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 127 kiloyken tamı tamına 64 kilo veren Meral Özkan istediği görünüme kavuşarak hayatında yeni bir çağ atlayıp daha mutlu, daha enerjik ve daha aktif bir şekilde yaşamını sürdürmektedir.

Zayıflama Hikayesinin Süreci Nasıl Başladı?

Şimdiki hayatından oldukça memnun olan Meral Hanım’ın zayıflama hikayesi tam olarak ideal kilosuna ulaşmadan 2 yıl önce başlamış bulunmakta. Zayıflamaya başlamadan önce kilosundan rahatsız olan her insanın yaşadığı tarzda sorunlar yaşamış ve hayata küsmüş olan Meral Hanım, her seferinde.. kendi bedenine uygun bir kıyafet bulamadığı için alış veriş onun için bir kâbus haline geliyordu. Fazla kilolarından dolayı rahat hareket edemediği ve dar şeyler giyemediği için kendine özel kıyafetler diktirmek zorunda kalan Meral Hanım, hiçbir zaman istediği tarzda ve şekilde elbiseler giyememişti. Oldukça zeki ve başarılı bir bayan olan Meral Özkan’ın zayıflama hikayesi başlamadan önce üniversiteyi oldukça iyi bir derece ile bitirmesine rağmen iş başvurularından her seferinde geri çevriliyor ve kilosundan dolayı kabul edilmiyordu. Her alanda yüzüne kapanan kapılar kendisini mutsuz ve umutsuz bir hale getirmişti. Fiziksel görünüşü nedeniyle sosyal yaşantısında da oldukça büyük sıkıntılar çeken Meral Hanım arkadaşları arasında alay konusu olmuş ve duyguları her seferinde yıkıma uğramıştı. Zayıflama hikayesi bu dönemlerde oluşmaya başlamış ve sadece fazla kiloları nedeniyle sosyal yaşantıdan uzak, herhangi bir işte çalışamaması ve hayatının her yönden kısıtlanması onun için bir dönüm noktası olmuş ve kendi çapında zayıflama yöntemleri uygulamaya karar vermişti. Oldukça yüksek bir kiloya sahip olması kendi çapında yaptığı uygulamaların yetersiz kalmasına neden olmuş ve istediği sonucu elde edememişti. İdeal kilosuna ulaşabilmesi için tam 64 kilo vermesi gerekiyordu ve bu kadar fazla kiloyu verebilmek için bir diyetisyenden uzman yardımı aldı. Zayıflama hikayesi herkes tarafından bilinecek büyük bir adım atarak bu diyetisyene başvurdu ve 2 sene sonra kendini Türkiye’ye tanıttı. 

Hayatında oldukça doğru bir karar alarak kilo vermeyi kafasına koyması Meral Özkan için yeni bir milat oldu ve verdiği 64 kilo sonucunda güzelliği, başarısı ve vücudu onun için tam da istediği gibiydi. Diyetisyeniyle birlikte 2 sene boyunca uygulamalar yapan ve zayıflamanın temel anahtarı olan beslenme alışkanlıklarını değiştirmesi onun şimdiki mükemmel halinin bir sırrı. Birçok kişinin buna benzer zayıflama hikayesi olabilir veya olmuştur da. Benzer hikâyelerin ortak noktaları ise dengeli ve sağlıklı beslenmek olmuştur. Meral Hanım da diyetisyenin önerileri ile dengeli ve sağlıklı beslenerek 38 bedene düşmüş ve ideal kilosuna ulaşmıştır. Fazla kilolarından şikâyetçi olup sırf aç kalacağız korkusu ile zayıflamaya karar vermeyenler için bu zayıflama hikayesi bir yol gösterici olmalıdır. Çünkü Meral Hanım hiçbir zaman aç kalmamış hatta oldukça çok sevdiği ama yüksek kalorili yiyecekleri dahi belirli zamanlarda tüketmiştir.Sizler de dilerseniz kilo verme kategorisinden kendinize en uygun zayıflama yöntemini inceleyebilirsiniz: https://zayiflamayontemlerim.org/category/kilo-verme/

Meral Özkan

Zayıflama hikayesi daha bitmeyen Meral Hanım yeni görünüme kavuşmasının sonunda geçmiş hayatının acısını tatlı bir şekilde çıkarmak için istediği tarzda, istediği mağazada 36-38 beden kıyafetler giyebilmiş ve arkadaş ortamında beğenisi yükselmiştir. Birçok kişi tarafından takdire layık görülen Meral Özkan’ın arkadaş çevresi oldukça gelişmiş ve yaptığı işle birlikte kendisine duyulan saygı oldukça yükselmiştir. Her iş başvurusunda kapıdan geri dönmek zorunda kalan Meral Hanım artık önüne gelen işleri kendisi seçiyor ve bazılarını geri çeviriyor. Bu başarısı sonrasında biz de kendisini tebrik ediyor, kilo verme konusunda kararsız kişilere motivasyon kaynağı olduğu için de ayrıca teşekkür ediyoruz. Sizler de Meral Hanım gibi sabırlı, kararlı ve azimliyseniz ve fazla kilolarınızdan şikâyetçiyseniz sizlerin de böyle bir zayıflama hikayenizin olması imkânsız değildir.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Zayıflama Yöntemleri nelerdir başlıklı makalemizde En Kolay Zayıflama Yöntemleri nelerdir, Kolay Zayıflama ve Kolay Zayıflamak İçin Neler Yapmak Gerekir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz