yeşil kahve çekirdeğiZahide ile Yetiş Hayata programına dahi konu olan yeşil kahve nedir? Yeşil kahve çekirdeği ne işe yarar? Gerçekten kilo vermemize yardımcı olur mu? Ne gibi faydaları vardır? Son günlerde zayıflama konusunda popülerliği artan yöntemlerden ne farkı var?

Zahide ile Yetiş Hayata programı tamamen doktorların ve uzmanların katıldığı bir kadın programıdır. Bu programda da ülkemizde obezitenin önüne geçmek isteyen uzmanlar tarafından detaylı olarak tanıtımı yapıldı. Yeşil kahve kavrulmuş diğer kahve türlerine göre daha fazla antioksidan içerir. Antioksidan vücuttaki toksin maddelerin atılımına yardımcı olmuştur. İçeriğinde bulunan antioksidanın faydalarını açıkladıktan sonra antioksidanın araştırmalar sonucu aynı zamanda obeziteye neden olan yağ molekülleri ile de savaştığı görülmüştür.

Yeşil kahve çekirdeği barındıran ürünlerden satın almak isteyenler mutlaka bunları güvenilir yerlerden temin etmeliler. Bunun dışında doğal olarak tüketmek isteyenler ise çeşitli aktarlardan temin edebilirler. Kullanılan yeşil kahve orijinal olmadığında denetlenmediği için içerisine ne tür katkı maddeleri konulduğu veya yan etkilerinin neler olduğu hakkında bir fikre sahip olmamız pek mümkün değil. Bu nedenle orijinal olmayan ürünleri kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz!

Özellikle kahve severler alıştıkları takdirde seve seve kullanacaklardır. 10 gün gibi kısa bir sürede kilo vermenize yardımcı olacak güzel bir yardımcıdır. Her ne kadar yan etkisi olmadığı belirtilse de hamilelik veya benzer rahatsızlıkları olan kişiler için her ihtimale karşı önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz!

Yeşil Kahve Nasıl Kullanılır?

Yeşil kahve klasik Türk kahvesi pişirilir gibi pişirilir. Tadı normal kahveden farklıdır ve hafiftir. Günlük öğünlerinizden yarım saat önce tüketmeniz önerilmektedir. İsteğe bağlı olarak tatlandırıcı veya sütte ilave edebileceğinizi unutmayın. Daha detaylı bilgiyi yeşil kahve çekirdeği satın aldığınız aktarlardan edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Zayıflama Yöntemleri nelerdir başlıklı makalemizde En Kolay Zayıflama Yöntemleri nelerdir, Kolay Zayıflama ve Kolay Zayıflamak İçin Neler Yapmak Gerekir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz