Vitalizma Kozmetik, üst düzey kaliteli üretim ile hizmet verme anlayışına sahip bir kozmetik firmasıdır. Kozmetik sektörü içerisinde yer alan; ilaç, gıda, gıda takviyesi ve kişisel bakım ürünlerinin üretimini yapar.

Vitalizma, sadece Türkiye pazarında değil uluslararası pazarda da kendine yer edinme vizyonu ve misyonu ile çalışır. Sektörün önde gelen fason üretim firmaları arasındadır. Pazar payının önemli bir kısmına sahip olduğu fason üretim alanında yaptığı üretimleri profesyonel kadrosu ve alanında uzman ekipleri ile gerçekleştirir. Ürün yelpazesi arasında yer alan, gıda takviyeleri, saç bakım yağları, cilt bakım yağları, cilt bakım ürünleri şampuanların tamamını GMP standartlarında üretir. Vitalizma Kozmetik için kaliteli üretim en önemli unsurdur. Bu nedenle en kaliteli ve doğa dostu ürünleri üretebilmek adına teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip ederek yeniliklerde rakiplerine öncülük eder. Sahip olduğu bu misyon nedeniyle kurulduğu günden beri sektörde daima ilk sıralarda yer alır.

Cilt maskesinden saç bakım yağlarına, vitaminlerden şampuanlara kadar onlarca ürün çeşidinin üretimini yapan Vitalizma tesisleri, en son üretilen teknolojik ekipmanlar ile donatılmıştır. ARGE ve üretim kadrosunda yer alan ve her zaman en iyisini üretmekten keyif alan uzman ve profesyonel mühendis ekibi ile kozmetik sektörünün her alanında hizmet verir. Erken dönemde fason üretimin önemini ve işlevini fark eden Vitalizma Kozmetik’in bu süreçteki en önemli prensibi gizliliktir. Fason üretim tercih eden müşterilerinin gönderdiği özel formül ve içerikleri, hassasiyetle hazırlanan gizlilik sözleşmesine bağlı kalarak üretir ve muhafaza eder. Müşteriler tarafından gönderilen özel formüller ve içerikler, ARGE departmanında görev alan uzman mühendis ekibi tarafından titizlikle incelenir. İncelemeden geçen formüller, özel ekipler tarafından laboratuvarlarda üretilir.

Vitalizma Kozmetik Hangi Alanlarda Üretim Yapar?

Kozmetik sektörünün her alanında üretim yapan Vitalizma, cilt bakım ürünlerinden saç bakım ürünlerine, özel bakım yağlarından şampuanlara kadar onlarca farklı alanda ürünün üretimini gerçekleştirir. Vitalizma için öncelik daima insan sağlığıdır. Bu nedenle ürettiği bütün ürünler dermatolojik testlerden geçerek uluslararası standartlara uygun halde üretiliyor. Cilt sağlığı ve saç sağlığının öneminin bilincinde olan Vitalizma, ürünlerinde insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi kullanmamaktadır. Gıda takviyesi, şampuan, cilt bakım yağları, saç bakım yağları ve diğer bitkisel yağ ürünlerinin fason olarak güvenle üretimini gerçekleştiriyor. Ürün yelpazesi içinde yer alan yağların faydaları ise saymakla bitmiyor. Kudret narı yağı da son zamanlarda adından çokça bahsettiren yağlar arasında! İçerdiği E vitamini sayesinde mucize etkilere sahip olan kudret narı yağı cilt ve cilt sorunlarıyla mücadelede son derece etkili!

Saç sağlığı ve cilt sağlığının birbiri ile ilişkili olduğunun bilincinde olan Vitalizma ekibi, üretim ve ürün geliştirme esnasında bu iki kategoriye de uygun ürünler hazırlar. Cilt ve saç sağlığını bir bütün olarak ele alırken aynı zamanda da ürünlerin cilt özelliklerini ya da saç derisi sağlığını kaybetmemesi prensibiyle hareket eder. Vitalizma kozmetik, üretimin her aşamasında gerekli dermatolojik testleri uygular. Böylece herhangi bir aşamada bir problem meydana geldiğinde gerekli geliştirmeler yapılarak insan kullanımı esnasında meydana gelecek olası problemlerin önüne geçer.

Bir önceki yazımız olan Kilo verme Zayıflama Yöntemi : Balkonak Bal ve Tarçın başlıklı makalemizde Bal, Balkonak ve Çam Balı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz