Sizde fazla kilolarınızdan şikayetçi ve onlardan kurtulmak mı istiyorsunuz? Bu çay sizin hayallerinizi süsleyecek.Bir ay kadar kısa bir zaman zarfında istediğiniz vücut ölçüsüne sahip olabilirsiniz aynı zamanda yağ yakımınızda hızlanacak bu sayede kilolarınızı kastan değil yağdan vermiş olacaksınız. Vücudunuzdaki fazlalıklar az yada çok olsun bizi gün içerisinde rahatsız eder . Aşırı kilo problemi olan insanlar ise bu çayı sağlıklı bir vücuda sahip olmak için kullanabilir. Şimdilerde insanlar kilo vermek için birçok yol deniyor.Haplar , çaylar ve binlerce yol.Bu dönem fizyolojik ve psikolojik çaba gerektirir. Sadece oturduğumuz yerden çay içersek zayıflamayı beklemek yanlış bir bekleyiştir. Aynı zamanda yiyip içtiklerimize dikkat etmek ekstra olarak spor yapmamız gereklidir.
Belli bir yaştan sonra kilo vermek zorlaşır. Kilolarımız yavaş yavaş vücudumuza oturmaya başlar. Buda bizim daha zor kilo vermemizi sağlar. Aç kalarakta kilo verebilirsiniz ama bu dezavantaj sağlar çünkü verdiğiniz kiloları misli misli geri alırsınız. Kilo vermek istiyorsanız sabırlı ve kararlı olmalısınız.
Doğal yolları tercih ederek kilo vermenizi tavsiye ederim. Bu sayede kastan kaybetmezsiniz.

  • Kürümüzün Ana Maddesi:Tilya

Halk arasında ıhlamur çiçeği olarak bilinen yazın sarı beyaz renkte açan bir çicektir. İçerisinde bulunan bileşikler yağ yakımını hızlandırır. Bu özelliğinden dolayı vücuttaki fazla yağları dışarı atar.
Çayın etkisi bir ay boyunca düzenli kullanıldığında sonucunu hemen gösterecektir. Bu çayı içerken yapmamız gereken ekstra birşey yoktur. İsterseniz sporla destekleyebilirsiniz. Emziren annelerde bu çayı kullanabilir fakat 6. Aylarını geçmiş olmaları önemlidir.
Doğal bir çay olduğu için yan etkisi yok denecek kadar azdır.

  • Tilya Çayı Yapımı

10 gram ıhlamur , 10 gram kuşburnu, 5 gram altınotunu kaynamakta olan suyun içine atıp 8-9 dakika kaynatın ılımaya başladığında içiniz.
Tilya kürünü 6 saat arayla düzenli olarak kullanmaya özen gösteriniz. Tilya çayını günün istediğiniz saatinde tüketebilirsiniz. Kilo verme işlemi bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir. Aşırı kilolu insanlarda 7-8 kilo verdirirken normal kiloya sahip insanlarda 3-4 kilo verdirir.

Bir önceki yazımız olan Su İçemeyen İçin Detoks Suları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz