Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

Bu Kullanım Koşulları, Web sitesine ve içeriğine erişiminizin ve kullanımınızın koşullarını yönetir ve bizimle olan yasal sözleşmenizi oluşturur.
Web sitesini kullanmadan önce bu şartları dikkatlice okumalısınız.
Web sitesini kullanmak için en az 13 yaşında olmanız gerekir.
WEB SİTESİNİ KULLANARAK VEYA “OTURUM AÇ” DÜĞMESİNİ TIKLAYARAK BU KULLANIM KOŞULLARINI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ.

1. Tanımlar

“Şartlar”, “Kullanım Şartları” bunlar anlamına gelir Zayiflamayontemlerim.org Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası.
” Biz“,” biz”, web sitesini kullanıcılara sunan şirket anlamına gelir.
” Kullanıcı“,” siz ” Web sitesini kullanan bir kişi anlamına gelir.
“Web sitesi” erişilebilir web sitesi anlamına gelir https://zayiflamayontemlerim.org alt alanları, programlama kodu, ilgili teknolojiler, know-how’lar, veritabanları ve tasarım dahil olmak üzere.
“İçerik”, Kullanıcı İçeriği hariç, tarafımızdan size sunulan metinler, tasarım, veri veya diğer fikri mülkiyet, içerik veya bilgiler anlamına gelir. İçerik Web sitesinin bir parçasıdır.
“Kullanıcı İçeriği”, kullanıcıların duvar kağıdı resimleri, resim başlıkları ve açıklamaları ve kullanıcı profili sayfaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitesine gönderdikleri, yükledikleri ve başka şekilde gönderdikleri metinler, resimler, veriler veya diğer fikri mülkiyet, içerik veya bilgiler anlamına gelir.
“Kişisel veriler”, sizi bir birey (gerçek kişi) olarak tanımlamak için kullanılabilecek, örneğin ad ve soyadı gibi bilgiler veya bunların birleşimi anlamına gelir.
“Anonim veriler”, tek başına veya benzer bilgilerle birlikte, örneğin kullandığınız bir IP adresi veya işletim sistemi gibi sizi tanımlamak için kullanılamayan bir birey hakkında kişisel olarak tanımlanamayan bilgiler anlamına gelir.
“Bilgi ” toplu olarak kişisel veriler, anonim veriler, kamuya açık yaptığınız bilgiler ve / veya korunan veya kamuya açık olan diğer bilgiler anlamına gelir.

2. Kayıt
Kayıt olduğunuzda, bir kullanıcı adı ve şifre seçmeniz istenecektir. Şifrenizi korumaktan siz sorumlusunuz ve şifrenizi herhangi bir üçüncü tarafa açıklamamayı kabul ediyorsunuz.
Bu tür etkinliklere veya eylemlere izin vermiş olsanız da olmasanız da, kullanıcı adınız altında gerçekleştirilen herhangi bir etkinlik veya eylemden yalnızca sizin sorumlu olacağınızı kabul edersiniz.

3. Kullanıcı kısıtlamaları ve yükümlülükleri
Post, yüklemek ya da Web sitesinden herhangi bir İçeriği iletmek :
bu, teşkil hakaret, iftira, müstehcen ya da şiddet veya nefret söylemi ya da bize göre uygunsuz nefret nesneler veya Semboller içeren, herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik istila, aldatıcı, tehdit edici herhangi bir pornografi sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere) Çıplaklık (içeren, yasadışı eylem körükleyen yasa dışı, müstehcen, zararlı, tehdit, taciz, hakaret veya nefret dolu ya ;
bu fikri mülkiyet haklarını ihlal veya (telif hakkı reklam veya ahlaki doğru ya da değil, marka, patent, ticari sır veya diğer fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere) herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik haklarını ihlal eden ya da ihlal veya herhangi bir üçüncü tarafın haklarının ihlali teşvik ;
(kullanıcı içeriğiyle ilgili olabilecek herhangi bir gizliliği veya güvenilir yükümlülüğü ihlal edecek herhangi bir Kullanıcı İçeriği de dahil olmak üzere) kopyalama, iletme ve görüntüleme hakkına sahip olmadığınız için);
kullanıcı içeriğindeki her tanımlanabilir kişinin adını, sesini, imzasını, fotoğrafını veya benzerliğini (her biri kullanıcı içeriğiyle ilgili olduğu ölçüde) kullanması için izin veya iznine sahip olmadığınız ve bu tür Rıza veya izin gereklidir;
bu, aşırı yükleme, sel veya web Sitesi spam kesmek yok ya da bir virüs gönderme sınırlaması olmadan herhangi bir bilgisayar yazılımı, herhangi bir kullanıcı, ana bilgisayar veya ağ erişimi olan ya da müdahale de dahil olmak üzere işlevselliği sınırlamak tasarlanmış yazılım virüsleri veya herhangi bir diğer bilgisayar kodu, dosyaları veya programlarını içeren ;
bu, Kullanıcı İçeriğinin hemen, estetik doğasıyla ilgisi olmayan herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin görüntüleri, sesleri veya videoları içinde gizli veya başka bir şekilde gizli bir şekilde bulunan kodu içerir.
Yeniden oluşturma, değiştirme, uyarlama, gerçekleştirme, görüntüleme, yayımlama, dağıtma, iletme, yayınlama, satma, aksi takdirde istismar lisans veya web Sitesi, İçerik veya Kullanıcı İçeriği (kendi Kullanıcı içeriğiniz dışındaki) dayalı türev çalışmalar hazırlamak.
Web sitesini, içeriği veya Kullanıcı İçeriğini ticari bir şekilde kullanın.
Web sitesi aracılığıyla istenmeyen veya yetkisiz reklam, promosyon malzemeleri, önemsiz, spam, zincir mektupları, “piramit şemaları” veya başka herhangi bir talep formu gönderin, yükleyin veya başka bir şekilde iletin.
Web sitesinin güvenlikle ilgili özelliklerini veya herhangi bir İçeriğin veya Kullanıcı İçeriğinin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan özellikleri engelleyin, devre dışı bırakın veya başka şekilde engelleyin.
Herhangi bir TCP/IP paket başlığını veya başlık bilgilerinin herhangi bir bölümünü herhangi bir gönderimde veya herhangi bir şekilde sahte, aldatıcı veya yanlış kaynak tanımlayıcı bilgi göndermek için Web sitesini kullanın.
Web sitesinde, Web sitesine bağlı sunucularda veya ağlarda veya sağlayıcılarımızın teknik dağıtım sistemlerinde bulunan herhangi bir web sayfasına müdahale etmek veya bozmak (veya müdahale etmek veya bozmak) veya web sitesine bağlı ağların herhangi bir gerekliliğine, prosedürüne, politikasına veya düzenlemesine uymamak.
Sistemimizin veya ağımızın herhangi bir güvenlik açığını araştırmak, taramak veya test etmek veya Web sitesini, içeriği veya Kullanıcı İçeriğini koruyan herhangi bir güvenlik veya kimlik doğrulama önlemini ihlal etmek veya bozmak veya aşmak.
Web sitesini sağlamak için kullanılan herhangi bir yazılımı deşifre etmeye, kaynak koda dönüştürmeye, sökmeye veya tersine mühendislik yapmaya çalışın.
Web sitesini, içeriği veya Kullanıcı İçeriğini, tarafımızdan veya genel olarak mevcut diğer üçüncü taraf Web tarayıcıları tarafından sağlanan yazılım ve/veya arama aracıları dışındaki herhangi bir motor, yazılım, araç, aracı, cihaz veya mekanizma ile kazımaya, ayrıştırmaya, erişmeye, aramaya veya meta-aramaya teşebbüs edin.
Diğer kullanıcılarla ilgili kişisel verileri açık izni olmadan toplayın veya saklayın.
Kimliğine bürünmek veya herhangi bir kişi veya kuruluş ile ilişkinizi yanlış, bahane veya sosyal mühendislik başka türlü yoluyla veya başka dolandırıcılık.
Web sitesini, içeriği veya Kullanıcı İçeriğini bu Şartlar tarafından izin verilmeyen herhangi bir şekilde kullanın.
Teşvik ya da yukarıda herhangi birini yapmak ya da bu Koşulları ihlal eden herhangi bir diğer bireysel talimat.

4. Web sitesinin kullanımı. Fikri Mülkiyet Hakları
Fikri Mülkiyet Haklarımız. Biz, lisans verenlerimiz veya diğer üçüncü taraflarımız, Web sitesindeki tüm dünya çapında fikri mülkiyet hakları, içerik ve Kullanıcı İçeriği dışındaki ticari markalar, hizmet markaları ve logolar da dahil olmak üzere tüm hak, unvan ve menfaatlere sahibiz.

Lisans Hibe. İzin Verilen Kullanım. Bu Şartlara uygunluğunuza bağlı olarak, Web sitesine kendi kişisel ticari olmayan kullanımınız için erişmek ve kullanmak için size kişisel, dünya çapında, telifsiz, atanamaz ve münhasır olmayan bir lisans veriyoruz. Bu lisansın tek amacı, Web sitesinin avantajlarını bu Şartların izin verdiği şekilde kullanmanıza ve kullanmanıza olanak sağlamaktır.

Web sitesinin başka herhangi bir kullanımı (ticari kullanım dahil) önceden yazılı onayımızı gerektirir.
Web sitesi sadece yasal amaçlarla kullanılabilir ve erişilebilir. Web sitesini kullanımınızla bağlantılı olarak geçerli tüm yerel, eyalet, ulusal ve yabancı yasa ve yönetmeliklere uymayı kabul edersiniz.

5. Üçüncü Taraf Reklamları
Diğer hakları sınırlamaksızın, web sitesinde ve içerik veya herhangi bir Kullanıcı İçeriği içinde veya çevresinde üçüncü taraf Web sitelerine veya kaynaklara bağlantılar sağlayan her türlü reklamı ekleme, yerleştirme veya ekleme hakkına sahip olacağız. Reklamların nasıl görüntüleneceğini kontrol edemeyiz. Çevrimiçi reklam platformları, coğrafi konumunuz, arama geçmişiniz ve diğer faktörler tarafından kullanılan algoritmalara bağlıdır. Bu tür web sitelerinin veya kaynakların kullanılabilirliği veya doğruluğundan sorumlu olmadığımızı ve bu tür web siteleri veya kaynaklardaki içerik, ürünler veya hizmetleri onaylamadığımızı kabul etmektesiniz. Bir reklamı tıkladığınızda, bir bağlantıyı takip edin veya bizimle değil, üçüncü tarafla etkileşimde bulunduğunuz bir üçüncü taraf hizmeti, web sitesi, kaynakla etkileşimde bulunun. Bu tür web sitelerini, ürünleri, içeriği, promosyon hizmetlerini veya kaynaklarını kullanmanızdan kaynaklanan tüm riskleri tamamen kabul edersiniz ve üstlenirsiniz. Herhangi bir web sitesine, ürüne veya hizmete erişiminiz, satın almanız veya kullanmanız ve sizin tarafınızdan sağlanan veya bu etkileşimin sonucu olarak toplanan herhangi bir bilgi, geçerli üçüncü taraf Gizlilik Politikası, veri toplama uygulamaları, kullanım koşulları veya diğer anlaşmalar tarafından yönetilecektir.

6. Kullanıcı İçeriği
Lisans Hibe. Herhangi bir Kullanıcı İçeriğini Web sitesinde bize göndererek, yayınlayarak, yükleyerek, göndererek, e-posta yoluyla göndererek veya başka bir şekilde ileterek, bu vesile ile:

Bize kullanma, çoğaltma, değiştirme, uyarlama, dayalı türev çalışmalar hazırlamak münhasır olmayan, dünya çapında, telifsiz, alt lisansı verilemez, ebedi ve değişmez doğru ve lisans, gerçekleştirmek, görüntülemek, yayınlamak, dağıtmak, iletmek ve herhangi bir form şimdi bilinen veya daha sonra geliştirilen, orta, cihaz veya teknoloji, üçüncü parti web siteleri ve platformlarda sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere bu tür Kullanıcı İçeriği kullanın.
Erişim, kullanım, yükleme ve değiştirme Kullanıcı İçeriği için özel lisans web Sitesi olmayan her Kullanıcı için.
Kullanıcı içeriğinde mülkiyet hakları talep etmiyoruz.
Biz herhangi bir nedenle herhangi bir Kullanıcı İçeriğini ılımlı veya herhangi bir Kullanıcı İçeriğini kaldırmak hakkını saklı tutar.
Kullanıcı İçeriğinin boyutunu sınırlayabiliriz.

YUKARIDAKİ LİSANSLARI BİZE VERMEK İÇİN GEREKLİ LİSANSLARA, HAKLARA, İZİNLERE VE İZİNLERE SAHİP OLDUĞUNUZU VEYA SAHİP OLDUĞUNUZU BEYAN VE GARANTİ EDERSİNİZ. Bu tür belgeleri yürütmeyi ve teslim etmeyi ve gerektiğinde makul bir şekilde tarafımızdan talep edilen tüm yardımı sağlamayı kabul edersiniz.