İletişim

 

İletişim Formu ile bana mail yoluyla ulaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Sorularınız 24 saat içinde cevaplanacaktır.

“İletişim” üzerine 4 yorum.

  1. Web siteniz çok güzel öncelikle onu belirteyim ama aklıma takılan liposakşın zayıflama tekniğidir yazmışınız sonrasında liposakşın kilo vermede etkili değil demişiniz bu bir çelişki değilmi liposakşın bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme yöntemi olduğunu biliyoruz peki bu yöntem gelişen teknolojiler sayesinde genel anlamda bir zayıflama yöntemi olabilirmi şimdiden teşekkürler iyi geceler

    1. Merhabalar,

      Liposakşın medikal zayıflama yöntemleri arasında etkili olan bir metottur. Bahsi geçen hususta demek sitenilen liposakşın ile zayıflama yapılırken veya sonrasında sağlıklı beslenme ve egzersiz ile bu süreci desteklemektir.

  2. Depresyon a bağlı duygusal açlık nedeniyle hep yemek istiyorum yani midem tok,beynim ac sürekli yemek ihtiyacı var.zayiflayamiyorum lütfen bana yardımcı olabilir misiniz?

  3. İyi günler. Kitabınızı aldım. Çok güzel bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık. Önümüz mübarek Ramazan bu uygulamaları ramazanda nasıl uygulayabiliriz. Şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın