elma-sirkesi-zayiflama-kuruElma sirkesi kürü ile zayıflama nasıl yapılır konulu makalemize geçmeden önce kilo sorunu hakkında işin ciddiyetini gözler önüne seren bir takım bilgiler paylaşalım. Dünya nüfusunun neredeyse %60 kadarı kilo problemi yaşıyor. Kilo problemi yaşayan bu kişilerin içinden %30’luk bir bölümü obezite ile savaşmak zorunda. Yaşamış olduğumuz dünyadaki iş stresi, zaman stresi, sosyal stresler ve özel hayatımızda yaşadığımız stresler sonucunda farkında olmadan ciddi anlamda çok yemeye başladık ve artık kilo almak hayat standardımız oldu. Kilo almak çok kolay olsa da kilo vermek hiç de kolay olmayabiliyor. Bugün sizlerle paylaşacağımız elma sirkesi zayıflama kürü kilo vermenize yardımcı olacak ve yağ yakımınızı hızlandıracak.

 

Elma Sirkesi Kürü Nasıl Zayıflatır?

Elma sirkesi zayıflama kürü haftada yaklaşık olarak 2 kilo vermenizi sağlayarak vücudumuzun daha formda görünmesini ve fit olmasına  yardımcı olur.  Elma sirkesi kürünü mide rahatsızlığı olmayan herkes kolaylıkla uygulayabilir. Elma sirkesi iyi bir iştah kesici olduğundan çok fazla açlık hissi yaşamanızı engeller ve bu sayede de tok kalarak daha az yemiş olursunuz. Elma sirkesi zayıflama kürü özellikle aç karnına tüketilmelidir.  Fakat sabahları aç karnına elma sirkesi kürünü tüketebilecek olan kişiler için sabah kadar olmasa da akşam yemeğinden sonra tüketmekte faydalı olabilir.

Elma sirkesini kullanarak zayıflayabilmek için pek çok farklı formül bulunmaktadır. Bu zayıflama yöntemlerinden bir kaçını sizler için kaleme alacağız. Öncelikli olarak elma sirkeli zayıflama kürünü nasıl kullanacağınızdan bahsetmek istiyoruz. Elma sirkesi kürü ile zayıflayabilmek için elma sirkesi ile hazırlanacak karışımı yemek yeme saatinizden yarım saat kadar önce tüketmeniz gerekiyor. Aç karna elma sirkesi kürü kullanmak mide rahatsızlığı olan kişilere iyi gelmeyeceği için yemeklerden sonra tüketilmesi de uygun olacaktır.

 

Elma Sirkesi Zayıflama Kürü Tarifi

Bir su bardağı su veya tüketemeyenler için bitki çayı içerisine iki tatlı kaşığı kadar elma sirkesi eklenir. Eğer bal eklemeden içebiliyorsanız bu hali çok daha etkili olacaktır. Fakat balsız içemiyorsanız bir çay kaşığı kadar bal ekleyebilirsiniz. Bal ekleyeceğiniz bitki çayında sinameki otunun da bulunuyor oluşu bu aşamada çok önemli. Bu ot genellikle marketlerde satılan zayıflatan bitki çaylarının form olan türlerinde bulunmaktadır.

Ayrıca bu kür dışında elma sirkesini günlük tükettiğiniz yiyeceklere ekleyerek de etkisini arttırabilirsiniz. Örneğin; salataların porsiyon miktarına göre bir tatlı kaşığı elma sirkesi hem harika bir aroma katar hem de kilo vermek için çok etkili olur. Çorba yaparken suyuna birkaç tatlı kaşığı sirke eklerseniz bu da harika bir lezzet eklerken öğününüzün daha sağlıklı olmasını sağlar ve hızlı yağ yakımını etkinleştirir.

Elma sirkesi kürü uygulanırken mutlaka beraberinde hafif tempolu bir yürüyüş veya yüzme gibi bir spor ile de pekiştirilmelidir. Tek başına uygulandığında da etkili olan elma sirkesi kürü bu şekilde uygulanırsa iki veya üç katına kadar daha hızlı etki göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Zayıflama Yöntemleri nelerdir başlıklı makalemizde En Kolay Zayıflama Yöntemleri nelerdir, Kolay Zayıflama ve Kolay Zayıflamak İçin Neler Yapmak Gerekir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz