düşünce ile kilo ver

Ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlayan düşünce gücüyle zayıflama tekniğini ABD ve diğer Avrupa ülkeleri çok uzun süredir uygulayarak sonuçlarını almaktadır. Kişi içinde oluşan duyguyu bastırmak veya o boşluğu doldurmak için yemeğe sarılırken; düşünce gücüyle zayıflama tekniğinde bilinçaltı kontrollü şekilde yönetilerek yemeğe veya çikolataya olan ihtiyaç o an ortadan kalkacaktır. Şimdi aklınıza gelebilir neden insan üzgün veya stres altındayken yemeğe sarılır diye, çünkü küçükken size bu şekilde mutlu olmak öğretildi. Ağladığınız zaman elinize bir çikolata veya kurabiye verildi. Sevindiğiniz zaman ödül olarak pasta ikram edildi bu şekilde süreç devam ettiğinde ise siz artık yemek bağımlısı oldunuz ve içinizdeki boşluğu doldurmak için ihtiyacınız olmasa bile sürekli yemek yemek istediniz.

Düşünce Gücüyle Zayıflayan Var mı?

Etrafınızda görmüşsünüzdür, yemek yemese dahi çok şişman olan veya çok fazla yemesine rağmen incecik fit olan kişileri. İşte bu kişiler düşünce gücüyle bu hale gelmiştir. Yani örnek vermek gerekirse birisi” Su içsem bana yarıyor” cümlesini bilinçaltına kazırken diğeri de ” Ne yersem yiyeyim fit ve formdayım” cümlesini kazımış. Sonuçta zaten ortadadır kim hangi düşünceyi benimseyip ona hizmet ederse bilinçaltı da aynı şekilde geri dönüş sağlayacaktır. Bu yüzden zayıflama yöntemlerinde diyet kelimesi yasaktır. Çünkü diyet denildiği zaman beyin bunu kıtlık olarak algılayarak yağ depolamaya başlar. Sonucunda ise kilo vermeye çalışırken kilo almış olursunuz. Düşünce gücüyle o kadar insan kili veriyor ki sadece nasıl yapıldığını bilmek uygulamanız için yeterli olacaktır.düşünce gücü ile zayıflama

Düşünce Gücüyle Kilo Vermenin İp Uçları Nelerdir?

Düşünce gücüyle zayıflamada mutlaka bilinçaltına yönelik düşünceler oluşturmanız gerekiyor. Düşünce gücüyle zayıflamanın daha etkili olması için ise kendi kendinize telkin ederek veya yazarak bunu daha güçlü hale getirebilirsiniz. Düşünce gücüyle kilo vermek için aşağıdaki cümleleri mutlaka 21 gün boyunca hiç atlamadan tekrar edin ve uygulayın.

  • Sabah kalktığınızda bugün harika bir gün daima sağlıklı besleniyorum.
  • Daima en sağlıklı besinleri seçiyorum.
  • Ben çok sağlıklı ve ideal kilomdayım.
  • Bedenim harika ve sevgi dolu.
  • Bedenimi ve kendimi çok seviyorum.
  • Bedenime sevgiyle bakıyor ve ihtiyaçlarını karşılıyorum.
  • Ben Allah’ın sevgili bir tanecik kuluyum.
  • Sevgi her yerde ben sevilen ve seven bir kişiyim.
  • Hayatımın sonsuzluğunda bulunduğum noktada her şey mükemmel bütün ve tam.
  • …….( kendi isminizi söyleyin) harikasın seni seviyorum.

Yukarıdaki cümleleri her sabah kendinize tekrar ettiğinizde iki gün içinde farkedeceksiniz ki siz artık eski beslenme şeklinde değil daha sağlıklı besinlere yöneliyorsunuz. Ayrıca bu şekilde olumlamaları da telefonunuzda kendi sesiniz ile kaydedin ve her gece bu ses kaydını dinleyerek uykuya dalın. Kısa sürede ideal kilonuza hiçbir uğraş vermeden indiğinize şahit olacaksınız.düşünce gücüyle kilo vermee

Düşünce gücüyle zayıflamak için başka alternatif yol ise; yukarıdaki olumlamalar ve benzerlerini yazmaktır. Yazdığınızda beyniniz bu yazıyı daha çok benimseyerek enerji dalgaları ile olayın gerçekleşmesi için sizi ikna etmeye başlayacaktır. Unutmayın ki bizler bilinçaltımız tarafından yönetiliyoruz.

Ayrıca telefon akranına veya bilgisayarınıza kaç kilo olmak istiyorsanız o haldeki resminizi koyarak devamlı gözünüzün önünde durmasını sağlayın. Bilinçaltı gerçek ile hayali ayırt edemediği için resindeki halinize odaklanarak kısa sürede sizi o hale getirmeye programlanacaktır. Düşünce gücüyle zayıflamanın püf noktaları arasında en önemlisi ise hiç şüphesiz ağzınızdan çıkacak sözcükler olacaktır Eğer siz hala çok şişmanım diye yakınmaya devam ederseniz kendinizi kısır döngüye sokmuş olursunuz. Bu yüzden mutlaka kendinize gün içinde sürekli sağlıklı besleniyorum ve ideal kilomdayım. Fazla kilolarımı hızlı şekilde vererek daima formumu koruyorum diyin. Unutmayın ki inanmak başarmanın yarısıdır.

Bir önceki yazımız olan Yağ Yakıcı Metabolizma Hızlandırıcı Kür başlıklı makalemizde kolay kilo verdiren kürler, metabolizma hızlandıran çay tarifi ve yağ yakan kür hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz