Zayıflamak için her geçen gün yeni bir yöntem ortaya çıkarken, en etkili ve kolay yöntemler genelde en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaya devam ediyor. Kilo vermek için uygulanan ve sonuç alınan gerek kürler gerekse yapılan egzersizler veya beslenme şeklinin değiştirilmesi kilo verme konusunda etkili oluyor, fakat bazen bölgesel kilo verme için yetersiz kalabiliyor. Böyle durumlarda kadınlar basen, kalça veya farklı bölgelerindeki istenmeyen yağları eritmek için sorunlu bölgeyi duvara vurarak eritme gibi kendiliğinden yöntemler geliştirerek sonuçlarını kısa sürede alıyorlar.

Duvara Vurarak Basen Eritme Yöntemi

Son zamanların basen ve kalça eritme konusunda belkide en çok merak edilen konularından biriside duvara vurarak basen ve kalça eritme oluyor. Çünkü bu yöntem diğer yöntemlerde olduğu gibi egzersiz içermeden sadece duvara vurma ile gerçekleşmektedir. Hatta durumu daha da ileriye götüren kadınlar duvara basenlerini vurmadan önce bir takım masajlar ile deri altındaki kan akışını hızlandırıp ardından duvara vurma hareketine başvurmaktadırlar.basen eritme

Sizlerde basen ve kalçalarınızı duvara vurarak eritmek istiyorsanız yapmanız gereken fazla egzersiz yok. Sadece günlük belli sayıda sorunlu bölgenizi duvara vurmanız yeterli olacaktır. Duvara vurma esnasında ise çok hızlı değilde daha hafif şekilde olmak üzere önce sağ sonra sol veya önce sol sonra sağ bacak şeklinde devam etmesi gerekmektedir. Örneğin önce sağ basen bölgesi duvara 50 kere hiç durmadan vurulduktan sonra aynı işlem sol bacak için yapılacaktır. Ayrıca belli sayı ile başladığınız bu yöntemde her geçen gün sayının artması gerekmektedir. Duvara vurarak basen ve kalça eritme yöntemini uygulayanlar bu yöntemden fayda gördüklerini ve kısa sürede istedikleri basen ve kalçalara sahip olduklarını söylemektedirler.

Duvara Vurarak Basen Ve Kalça Erir Mi?

Duvara vurarak basen ve kalça eritme yöntemi aslında uygun ve sistemli şekilde yapıldığında sonuç verecektir. Fakat vurma hızı ve devamlılık esas olduğundan dolayı eğer bir gün bu işlemi yaparak ertesi gün yapmayacak iseniz sonucunu pek alamazsınız. Çünkü her kilo vermede olduğu gibi duvara vurarak kilo verme işleminde de esas amaç sürekli yapılması olacaktır. Basen eritmek için duvara vurma yönteminin başarılı olmasını istiyorsanız, yapmanız gereken kendinize günlük program oluşturmak, bu program eşliğinde egzersiz ve beslenme ile zayıflamanızdır. Ayrıca programınızda basenlerinizi duvarak günde kaç sayı ile vurduğunuzu da not almanız, bununla birlikte hangi sayıyı hedeflediğinizi de yine notlarınızda belirtmeniz gerekmektedir. Yaklaşık bir ay boyunca sistemli şekilde yaptığınız duvara vurarak basen eritme yönteminin faydalarını uzun vadede göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Basen Eritme Yöntemleri başlıklı makalemizde Basen Eritme Diyeti, Basen Eritme Hareketleri ve basen nasıl eritilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz