Akupunktur İle Zayıflamak

Akupunktur İle ZayıflamakAkupunktur ile günümüzde pek çok sorun giderilmekte ve sonrasında doğal iyileşme sürecine girilmektedir. Akupunktur ile zayıflama da bu yöntemlerden birisidir. Peki ama o minicik iğneler sayesinde nasıl oluyor da akupunktur ile zayıflamak mümkün oluyor. Aslında iş o minicik iğnelerin sizi zayıflatması değil. İşin aslı o iğneler beyninizdeki pek çok noktaya sizin yapmadığınız, dikkat etmediğiniz veya önemsemediğiniz ama hayati önemi olan birkaç uyarı dalgası gönderiyor. Bu şekilde hayatınız daha fazla düzene kavuşuyor ve bilinçli olarak sağlığınız için adımlar atmaya başlıyorsunuz. Peki akupunktur ile zayıflamanın dışında akupunktur neler yapıyor veya daha farklı hangi etkileri mevcut?

  • Öncelikli olarak akupunktur ile zayıflamak mümkün.
  • Tiroit bezlerini uyardığında düzenli çalışmasını sağlayarak bu yolla pek çok hastalığın önüne geçmektedir.
  • Tansiyon hastalarının tansiyonunu dengelemek için kullanılabilir.
  • Kan şekerini dengeler bu sayede yine akupunkturla zayıflamak mümkün hale gelir.
  • Yavaş çalışan metabolizmayı hızlandırarak daha aktif çalışmasını sağlar.
  • Bağırsaklarda oluşan tembelliği azaltarak şişkinlik sorununu ortadan kaldırır.

 

Akupunktur ile Zayıflama Fiyatları

Yukarıda sıraladığımız pek çok özelliğinin yanı sırada ciddi anlamda hastalıkların tedavisinde de kullanılan akupunktur ücretlerinden de bahsetmek istiyoruz.  Pek çok merkezde yapılabilen akupunktur ile zayıflama için özel bir program hazırlanıyor ve bu program kişiye özel oluyor. Neticede herkesin boy kilo orantısı ve yağ dokusu eşit olmuyor bu yüzden mutlaka size özel bir program yapılmalı ve ilk aşamada aylık 4-6 kg vermek amaç edinilmelidir. Bu şekilde yapılacak olan seansların ücretleri akupunktur merkezinin de bulunduğu konuma göre değişse de seans başına ortalama olarak 50 – 130 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Zayıflama işlemine başladığınızda kulağınıza takılacak olan minik iğneler size tokluk hissi yaşatacak ve yiyeceğiniz yemeklerin ve porsiyonların azalmasını sağlayacaktır. Ayrıca olur da fazla yediğiniz zamanlarda size rahatsızlık hissi de vererek bir dahaki öğünde size kendinizi frenlemeniz için yardımcı olacaktır. Bahsettiğimiz bu minik iğneler canını sürekli olarak yakacak kadar etkili değildir. Bu yüzden eğer korkunuz varsa bunu mutlaka daha önceden konuşmalı ve gözlemlemek istediğinizi dile getirmelisiniz.

Bu yazı da ilginizi çekebilir:  Liposuction Yağ Aldırma Yöntemi ile Zayıflama

 

Akupunktur ile zayıflama işleminde akupunktur çok etkilidir fakat tek başına mucize yaratmaz. Bu yöntemi uygularken spor veya diyet yapmama gerek yok diye düşünürseniz büyük bir yanılgı içine girersiniz. Bunun nedeni ise vücudunuzdaki zayıflamalar sonucunda eğer spor yapmazsanız ciddi oranda sarkmalar ile karşılaşma ihtimalinizdir. Bu durum hem psikolojik anlamda sizi rahatsız eder hem de akupunktur ile zayıflama yönteminin doğruluğundan şüphe etmenize neden olur.

Akupunktur bırakıldığı zaman eğer dikkat edilmez ise verilen kilolar zamanla geri alınacağı için mutlaka yaptığınız diyet programını hayatınızın değişmez parçası haline getirmelisiniz. Aynı şekilde haftanın belirli günleri mutlaka spor yapmalı ve enerjinizi kalori yakmaya kullanarak sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmayı kolaylaştırmalısınız. Akupunktur ile zayıflama tüm dünya ülkelerinde sıkça başvurulan ve oldukça etkili olan bir yöntemdir.

Bir önceki yazımız olan En Kolay Zayıflama Yöntemleri nelerdir başlıklı makalemizde En Kolay Zayıflama Yöntemleri nelerdir, Kolay Zayıflama ve Kolay Zayıflamak İçin Neler Yapmak Gerekir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

1 Yorum

  1. Gördüğüm her diyeti uygulamaya çalışıyorum fakat başarılı sonuç elde edemiyorum ben de bir hafta içerisinde Nasip olursa inşallah akupunktur tedavisi ile zayıflama yoluna gitmek istiyorum Çok araştırdım çok olumlu sonuçlar elde edenler var nasip olur da kilo verirsem akupunktur ile kaç kilo verdiğimi burada sizinle paylaşacağım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz