7 zeytin 1 incir ile zayıflayanlar

Son dönemlerde bir hayli popüler olup 21 günlük bir süreci kapsayan 7 zeytin 1 incir ile zayıflama yöntemi hem kolay uygulanıyor hem de kalıcı çözümleri sunuyor. Japonların gençlik iksiri üzerinde araştırma yapması ile ortaya çıkan bu yöntemin en büyük özelliği ise vücuda girdiği andan itibaren sindirim sistemi üzerinde göstermiş olduğu etkilerdir. 7 zeytin ve 1 incir kürünü hamile ve kalp şeker gibi ciddi hastalıkları bulunan kişilerin uygulamaması gerekiyor. Eğer kullanılmak isteniyor ise doktoruna danışılarak uygulanması gerekmektedir.

7 Zeytin 1 İncir Nedir?

7 zeytin 1 incir kürünü ortaya çıkaran kişilerden biriside Refleksoloji uzmanı Esat Başaran olup; Esat Başaran bu yöntem ile yaklaşık 41 kilo vermiştir. Kendisi Kuran-ı Kerimde Allah C.C  7 kere zeytin 1 kere de incir üzerine yemin etmesi üzerine araştırmalar yaparak yolu Japon araştırmacılar ile kesişmiştir. Sonucunda ise hem Japon araştırmacılar bu zayıflama yöntemini onaylamış olup, hem de Esat Başaran’ın büyük kilo vermesi ile 7 zeytin 1 incir kürü zayıflatan etkisi ile çoğu kişinin ilk tercihleri arasında yer almıştır. Fakat şunu konunun altını da çizmekte fayda var ki sizler bu kürü paket halinde satın almayacaksınız, kendiniz her gün aşağıda belirtilen ölçülerde günlük zeytin ve incir yiyerek kürü tamamlamış olacaksınız.7 zeytin bir incir

7 zeytin 1 incir Nasıl Kullanılır?

Mucizevi besinlerden olan zeytin ve incirin kür halinde tüketilmesi için yapılması gereken yöntem sabah 7 zeytin yedikten hemen sonra bir adet incirin tüketilmesidir. Kür ancak bu şekilde etki ettiğinden dolayı mutlaka aç karnına sabah kalkar kalmaz bu kürü uygulayın, ardından akşam yatana kadar bol su içerek diyetinizi desteklemeye özen gösterin. Kürün mucizesinden yararlanmak için sadece bu şekilde kullanılması gerekiyor, ayrıca zeytinin yeşil ve yahut siyah olması gibi hiçbir özelliği kürün yapılmasına engel değildir. Aynı şekilde incirde ister yaş olsun ister kuru istediğiniz şekilde tüketerek fit ve form bir yaşam sürebilirsiniz. Burada biraz sabırlı olmanızda fayda var ki kürün tamamlanması 21 günlük süreyi içerir. Bu yüzden 21 gün sonunda tartıda istediğiniz rakamları görmeye başlayabilirsiniz.

7 Zeytin 1 İncir Kürünün Faydaları Nelerdir?

 • Kilo verme üzerinde etkileri ile zayıflamayı kolaylaştırır.
 • Sindirim ve boşaltım sistemini düzenleyerek metabolizmayı hızlandırır.
 • Antioksidan etkisi göstererek zararlı maddelerin vücuttan kolay şekilde atılmasını sağlar
 • Tok tutarak gereksiz atıştırmaların önüne geçer.
 • Lif bakımından güçlü olan bu iki besin sindirim için de çok fayda sağlar.
 • Hücreleri yenileyerek zinde ve sağlıklı yaşamanızı sağlar.
 • Kalbin güçlenmesine faydası olup aynı zamanda nefes kontrolü içinde büyük yararları bulunur.
 • Kandaki fazla kolesterolü gidererek kan basıncını dengeler.
 • Kas, kemik ve diş sağlığına faydaları bulunur.
 • Yaşlılığa karşı metalotionin hormonu yani gençlik hormonu denilen hormonu aktive eder.
 • Beyin gelişimi üzerinde olumlu etkileri bulunarak, alzheimer gibi unutkanlık hastalığına iyi gelir.
 • Zeka gelişimini destekler.
 • Zeytin ve incirin faydalarının birleşmesi ile her derde deva bir ķür olma özelliği taşır.

7 Zeytin 1 İncir Ne Zaman Etkisini Gösterir?

7 zeytin 1 incir kürü ile zayıflamak istiyorsanız kürü düzenli uyguladığınızda 3 gün içinde yavaş yavaş  etkisini göstererek, kilo vermenize yardımcı olacaktır. Eğer daha fazla kilo vermek istiyorsanız bu küre destek olması için egzersiz yapabilir, bol su tüketerek toksinlerin vücudunuzdan daha çabuk uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca karbonhidrat tüketimini de yine minimum seviyeye çekmek sizin için mucizevi etkiyi kısa sürede göstermesini sağlayacaktır. Zaten adı gençlik hormonu diye bilinen metalotionin hormonu 7 zeytin ve 1 incirin peş peşe yenmesi sonucunda salgılanadığını için kişi hem kilo verecektir hem de gençliğine kavuşmuş olacaktır. Sizler de bu basit fakat etkili kür ile istediğiniz kiloya sağlıklı şekilde inebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kuşburnu Çayı İle Zayıflama başlıklı makalemizde Kuşburnu çayı ile zayıflayanlar ve Kuşburnu çayı zayıflatır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz